Naujienos

PAMINKLAS TAUTIŠKAS KRYŽIUS

Tautiškas kryžius 2

Kryžius yra įvairuojančios formos ornamento motyvas ir simbolis. Nuo priešistorinių laikų kryžius žinomas daugelyje kultūrų. Krikščionybės simbolikoje kryžius išreiškia Kristaus auką, o Lietuvos liaudies mene tai yra pagrindinis ornamentų elementas. Mes sukūrėme paminklą ir antkapį, kurio pagrindinis akcentas yra labai jaukus kalvio darbo tautiškas kryžius. Išsirinkite konfigūraciją

PAMINKLAI IR ANTKAPIAI GALI BŪTI KOREGUOJAMI

Specialus paminklas

Klientui pageidaujant mūsų dizaineriai gali pakeisti paminklo bei antkapio spalvas, matmenis ir/ar proporcijas. Be to, galime sukurti paminklą ir antkapį pagal užsakovui matytų ir patikusių kapaviečių vizijas. Galite neabejoti, šiuo atveju mūsų projektuotojų sukurtas kapas bus ir individualus, ir originalus. Nuotraukoje Jūs matote klasikinio paminklo “Kryžius” transformaciją.

PAMINKLAS – PUŠYNAS

Paminklas - Miškas - 1

Šis paminklas buvo sukurtas kapinaitėms , kurios įrengtos brandžiame pušyne. Tokių kapinaičių Lietuvoje yra labai daug, todėl nusprendėme šį modelį pasiūlyti plačiau. Paminklo forma atkartoja medžių kamienus ir tampa organiška aplinkos dalimi, todėl žiūrisi labai lengvai ir estetiškai. Antkapis gali būti suprojektuotas iš dviejų, bei vienos dalies, tačiau, trijų dalių atrodo tikrai įspūdingai.

MINI PLIUS – ANTKAPIS IR PAMINKLAS, KURIUO MES DIDŽIUOJAMĖS

Mini plius

Kapas dengtas prabangiomis ir įspūdingomis 7 cm storio granito plokštėmis, papuoštomis stilingu minimalistiniu kryžiumi. Galima pasirinkti vieną iš keturių granito spalvų: šviesiai pilką, tamsiai pilką, raudoną ar juodą. Juodas granitas. Tai plačiausiai Lietuvoje paplitusi granito spalva. Juodas granitas yra didelio tankio, todėl yra ypač ilgaamžis. Juodo granito kapavietė atrodo ypatingai solidžiai, tačiau reikalauja šiek tiek daugiau priežiūros nei kitų spalvų granito kapavietės. Siekiant išlaikyti sodrią juodą spalvą, granito detales reikia reguliariai valyti nuo dulkių, lapų ir purvo. Raudonas granitas. Kiek pigesnis už juodos spalvos granitą, labiausiai tinkantis norintiems išsiskirti iš juodų antkapių ir paminklų masės. Tamsiai pilkas granitas. Šios spalvos [...]

NAUJA NEBRANGI KAPAVIETĖ IR PAMINKLAS

Nebrangi kapavietė

Šviesiai pilko granito. Pastebime spartų paminklų, pagamintų iš šios rūšies granito populiarėjimą. Šviesiai pilko granito išgaunama labai daug, todėl jo kaina mažesnė. Kita populiarumo priežastis – šviesiai pilkas granitas reikalauja gerokai mažiau priežiūros nei juodas ar raudonas.    

PAMINKLŲ SIMBOLIKA IR ATRIBUTIKA

Praktiškai visi mūsų svetainėje eksponuojami paminklai ir antkapiai gali būti pagaminti su bet kurios religijos ar kultūros simbolika ir  atributika. Paminklai ir antkapiai stačiatikiams, sentikiams, judėjams ir t.t. Jūsų dėmesiui pateikiame patį populiariausią pavyzdį.

INDIVIDUALŪS (ŠEIMOS) KOLUMBARIUMAI IR PAMINKLAI

Populiarėjant kremavimui, sukūrėme individualius kolumbariumų projektus. Laidojant tradiciniu būdu šie modeliai yra ypač prabangūs paminklai, laidojant moderniu būdu, juose suprojektuojamos vietos urnoms. Reikia pabrėžti, kad šie kolumbariumai ir paminklai gali būti suprojektuoti net ir esamoje šeimos kapavietėje. Užsakydami šiuos modelius, galite išsirinkti prabangias bronzines dekoracijas ar skulptūras (vietoj kryžių), pagamintas iš ypatingų akmens rūšių. Išskirtinis mūsų sukurtas modelis, suteikiantis galimybę toje pačioje kapavietėje laidoti ir tradiciniu būdu, ir kremuotus palaikus.Kombinuotas kolumbariumas – galimybė įvykdyti įvairius mirusiųjų pageidavimus bei norus ir optimaliai išnaudoti jau esamą šeimos kapavietę.

ANTKAPIAI IR PAMINKLAI KALNO ŠLAITE

Įrenginėjant kapą kalno šlaite, reikalingas specialus techninis sprendimas: reikia atsižvelgti į gruntą, reljefą, supančią aplinką. Taip pat reikia atitinkamai parinkti pamatų konstrukcijas, kad statinys būtų patikimas, be to ir stilingas. Tokiu atveju kiekviena situacija yra unikali ir reikalauja individualaus projektavimo.   Čia galite pamatyti keletą principinių sprendimo būdų, kaip kalno šlaite pastatyti paminklą  ar antkapį.

Minimalistiniai antkapiai ir paminklai

Pastebėję augantį poreikį minimalistinio stiliaus paminklams ir antkapiams, sukūrėmėme modelį Mini. Granito plokščių storis yra 7 cm (kai tuo tarpu standartinis plokščių storis yra 3,5 cm), todėl modelis Mini atrodo prabangiai ir yra nepigus. Minimalizmas (angl. minimal art) – dailės stilius, vyravęs 6-ame ir 7-ame dešimtmetyje JAV, daugiausiai išreikštas skulptūroje. Jis atsirado kaip priešprieša tuo metu dailėje klestėjusioms modernizmo rūšims, visų pirma abstrakčiajam ekspresionizmui. Kaip judėjimo, nukreipto prieš abstraktųjį ekspresionizmą, minimalizmo principai yra objektyvumas, schematiškas paprastumas, logika ir nuasmeninimas. Meninės išraiškos priemonės nesudėtingos ir iš lengvai suvokiamų elementarių struktūrų, dažniausiai geometrinių, kurios atkartojamos daug kartų. Ne tiek dėmesio skiriama pačiam [...]

Užsakykite paminklą ir gaukite dovaną!

Virtualios Kapinės

Užsisakykite paminklą iki 2016 kovo 30 d. ir dovanų gaukite virtualų Premium kapą portale virtualioskapines.lt. Lengvai ir greitai sukurkite virtualų kapą: užpildykite mirusiojo anketą. Šią kapavietę visada bus galima aplankyti internete, nesvarbu, kuriame pasaulio krašte tuo metu būsite. Jūsų nurodytu adresu, registruotu paštu,  gausite unikalų QR kodą, pagamintą iš aukščiausios kokybės aliuminio lydinio, tarnausiančio ilgus dešimtmečius. Priklijuokite QR kodą prie paminklo. Dabar bet kuris velionio artimasis, išmaniuoju telefonu nufotografavęs QR kodą, galės aplankyti virtualų kapą. Nekrologas, nuotraukos, atminimo knyga, realios kapavietės informacija, vaizdo medžiaga, soc.tinklai ir dar daugiau – visa tai galima pristatyti virtualiame kape.

Kitas puslapis »